Privátna urologická ambulancia v Trenčíne prijme do novootvorených priestorov kliniky v Trenčíne zdravotnú sestričku / brata na dennú prevádzku.

Dá sa vzhľad obriezky zmeniť?

Napíšte otázku
 • VLADO
  21.11.2018
  Pekný podvečer pán doktor. Mám podobnú otázku ako je už vyššie. V puberte mi robili obriezku čomu je už viac ako 20 rokov ale vôbec sa mi nepáči vzhľad penisu a ani kvalita sexu nieje na 100%. Teraz o tom veľa čítam, študujem a prezerám rôzne fotografie, tak som sa pevne rozhodol niečo s tým urobiť. Podľa mňa by to bolo treba prerobiť (a/alebo aj) http://www.obriezka.sk/plastika-uzdicky/ o ktorej píšete. Ak by som Vám poslal e-mailom fotografiu pozreli by ste sa prosím na to posúdili? Určite by sme sa potom dohodli na termíne aby som prišiel osobne do ambulancie. Inému ako Vám sa v SR nezverím do rúk. Ďakujem. Pekný večer.
  • Roman Sokol
   21.11.2018
   pekný večer , pošlite na email roman.sokol@urology.sk
 • pet
  27.12.2017
  Dobrý deň, bol som operovaný ako 3-ročný v Prešove a vôbec sa mi nepáči vzhľad penisu. Doteraz som bol s tym relativne zmierený ale vzdy som sa hanbil. Napadlo ma, že by som podstupil ďalšiu operáciu ak je to možné pretože lekár to zbabral. Na penise mam kožnú hrčku to ma znepokojuje najviac a mam aj tmavé škvrny po stehoch atď. Možem poslať aj foto. Vopred ďakujem.
  • Roman Sokol
   27.12.2017
   pošlite foto a posúdim , RS