Pre všetkých ktorý majú strach - Po zákroku - Fórum | Obriezka - urologické centrum
Privátna urologická ambulancia si Vám s hrdosťou dovoľuje oznámiť, že sa stala členom prestížnej spoločnosti SCRS (Society for Clinical Research Sites).

Po zákroku » Pre všetkých ktorý majú strach

Martin
Martin 10. 02. 2018 - 11:17
Takže včera som bol u pána doktora na obriezke mal som neskutocny strach z toho ale po jeho slovách sa to trošku zmiernilo ak som vošiel do vnútra tak až tam som pochopil že Nie som v žiadnej nemocnici ale v krásne zariadenom dome a vôbec to nepripadalo ako ambulancia...potom som dostal do ruky taky dobrunky plyn a bolo mi veľmi dobre ziaden strach stres ani nič také po operácii som nemal vôbec žiadne bolesti a ani nemám a chcem sa veľmi poďakovať pánovi doktorovi Sokolovi a pani doktorke bohužiaľ meno neviem...super prístup aj všetko okolo vrelo odporúčam

Palino
Palino 27. 04. 2018 - 15:31
Momentalne som par hodin po zakroku :) citim sa super a zakrok prebehol z mojej strany super mierne pichnutie na zaciatku a potom som uz nevedel nic :) bolesti zatial nemam ziadne uvidime ako sa to bude dalej vyvyjat :) Pan doktor Sokol je kapacitka.... Dakujem a vrelo odporúčam každemu ... Budem priebežne písat ako sa to celé vyvýja :) prajem pekný den vsetkym