Privátna urologická ambulancia si Vám s hrdosťou dovoľuje oznámiť, že sa stala členom prestížnej spoločnosti SCRS (Society for Clinical Research Sites).

Pred zákrokom » Uspia ma? potom to bolí?

.
. 04. 10. 2015 - 01:02
pôvodný príspevok (od Samuel):
Dobry den mam otazku... ked nemam penis v stoporenom vstave tak sa da predkozka pohode stiahnut dole cez zalud ale ked je v stoporenom vstave tak ide iba do polovice... skusal som ju uz stiahnut dole sice to islo ale tlacilo tak sa pytam ci myslite ze budem potrebovat obriezku
Nazdar, mal som to tak isto.. som po obriezke už takmer mesiac a penis funguje viacmenej tak ako predtým, takže osobne ti \"odporúčam\" obriezku. Ten prvý týždeň-dva nejak pretrpíš a potom to bude len a len lepšie ;) a ak sa obávaš že sa nebude dať masturbovať rukou - je to hovadina.. aspoň u mňa sa to v pohodičke dá (dokonca s trochou citu aj \"na sucho\"). Ak s niečim potrebuješ poradiť tak píš, rád ti pomôžem ;)
 
Marián
Marián 19. 08. 2017 - 12:02
Dobrý deň mám otázku ... Mám 11r a mám prirastenú predkožku pri obrieska mi dajú lokálnu anesteziu alebo celkovú ? Za odpoveď vopred ďakujem.
 
Roman Sokol
Roman Sokol 19. 08. 2017 - 13:09
pôvodný príspevok (od Marián):
Dobrý deň mám otázku ... Mám 11r a mám prirastenú predkožku pri obrieska mi dajú lokálnu anesteziu alebo celkovú ? Za odpoveď vopred ďakujem.
Celkovú
 
Martin
Martin 18. 10. 2017 - 21:40
Dobrý deň mám 13 rokov a asi pôjdem na obriezku mám zarastený žaluď s predkožkou môžem v mojom prípade sa nechať uspať??
 
Kubo
Kubo 21. 10. 2017 - 23:50
Ahoj, vzhľadom k tvojmu veku budú obriezku určite robiť v celkovej anestézie ( uspia ťa ). V lokálnom znecitlivení sa obriezka robí až od 18 rokov. Ak ti má obriezka pomôcť, tak smelo choď do toho. Ja som bol na obriezke až v 26 v Trenčíne u Dr. Sokola po opakovaných zápaloch predkožky a jediné čo ľutujem je, že som si to nedal spraviť omnoho skôr. Teraz som už vyše 2 rokov po obriezke a neviem si to vynachváliť (a mojej manželke sa to tiež strašne páči). V USA je obrezaných okolo 80% chlapov a žijú úplne normálne. Hlavná výhoda obriezky je luxusná hygiena a to ocenia všetky tvoje frajerky. Tak hlavu hore a daj vedieť do fóra, ako si dopadol :-)