Privátna urologická ambulancia si Vám s hrdosťou dovoľuje oznámiť, že sa stala členom prestížnej spoločnosti SCRS (Society for Clinical Research Sites).

Pred zákrokom » frenuloplastika alebo obriezka?

robert
robert 30. 05. 2017 - 22:50
Dobrý deň, mám problém s predčasnou ejakuláciou. Pri erekcii mi úplne nevystúpi žaluď s predkožky. Keď ju však dotiahnem rukou nahromadí sa mi pod žaluďom a keď sa ju pokúšam stiahnuť ešte nižšie, je evidentne vidieť, že uzdička je krátka a sťahuje žaluď. Ktorý zákrok sa vykonáva pri danom probléme?

Roman Sokol
Roman Sokol 31. 05. 2017 - 06:02
pôvodný príspevok (od robert):
Dobrý deň, mám problém s predčasnou ejakuláciou. Pri erekcii mi úplne nevystúpi žaluď s predkožky. Keď ju však dotiahnem rukou nahromadí sa mi pod žaluďom a keď sa ju pokúšam stiahnuť ešte nižšie, je evidentne vidieť, že uzdička je krátka a sťahuje žaluď. Ktorý zákrok sa vykonáva pri danom probléme?
Pošlite mi prosim foto,dakujem

31. 05. 2017 - 10:14
pôvodný príspevok (od Roman Sokol):
Poslal som e-mailom. Boli nejake problemy pri odosielani tak snáď prišli

Fero
Fero 20. 07. 2017 - 15:07
Zdravím Vás... Moja priateľka po mne chce, aby som nosil zalud trvale obnazený. Kecal som o tom s bratom a povedal mi, že manželka jeho raz bola naruziva az priveľmi a pretrhla mu uzdicku a bratovi sa odvtedy obnazuje zalud, resp. keď si stiahne predkozku, tak mu to tak drží za žaluďom stale, mne však nie. Pomohla by frenuloplastika k trvale obnazenemu zaludu? Ďakujem za odpoveď.

mario
mario 25. 06. 2018 - 15:12
pôvodný príspevok (od Roman Sokol):
Tiež mám ten istý problém ako pán, ktorému ste odpovedali. Čo odporúčate?